Hiieko esindustiim osales 16. märtsil rallivõistlusel Mannergute Mõõduvõtt

Meie hooldusgrupi tehnikahuvilistest meestest koosnev tiim seadis võistlusvormi 1997. aasta Mercedes-Benzi ja osales eakate autode kestvussõidul. Võistlus Mannergute Mõõduvõtt toimus Audru ringrajal 16. märtsil ja kestis 8 tundi. Kestvussõit läbiti edukalt ja ilma ühegi hoiatuseta kohtunikelt.

”Tore, et Hiieko saab pühendunud töötajate hobisid toetada, seda enam et tehniliste süsteemide putitamine on tihedalt nende erialaste oskustega seotud.”, tunnustab meie rallimeeskonna algatust AS Hiieko tegevjuht Hendrik Pass.

Meeskonna kapten hooldustehnik Romet Liiv: ”Hiieko meeskond osales Mannergute Mõõduvõtul esmakordselt ja ootusärevus oli suur. Pidasime oma suurimaks väljakutseks nii vana auto 8 tunni jooksul sõidus hoidmist, aga mehed ja masin said suurepäraselt hakkama.”

Suur aitäh, KTM Disain, Autokaubad24, ETS Nord, Nordauto, Moller Auto, ProStokk, ja um5.ee, toetamast oma professionaalse abiga Hiieko esindustiimi suundumist Mannergute suurvõistlusele. Kummardus kõigile taustajõududele ja kaasaelajatele!

Mannergute Mõõduvõtt on meeskondlik, meelelahutuslik, mitte-sportlik kestvussõit. Selle põhiliseks eesmärgiks on tuua kokku sõbrad, kes annaksid vanale, aeglasele ja muul põhjusel ühiskonna poolt ära põlatud autole veel viimane võimalus end tõestada ning veeta üks lõbus päev ringrajal.