Rahvusvahelise kogemusega tippjuht suundus juhtima AS-i HIIEKO

Ehitiste tehnosüsteemide ja automaatika projekteerimise, paigalduse ja hooldusega tegelev ettevõte AS HIIEKO värbas suve hakul ettevõtet juhtima rahvusvahelise kogemusega tippjuhi Hendrik Passi.

Enam kui 26 aastat ehituslike tehnosüsteemide ja automaatika projekteerimist, paigaldust ja hooldust osutava AS-i HIIEKO uus tegevjuht ning juhatuse liige Hendrik Pass on pikaaegse jaekaubanduse ja juhtimisstrateegiate kogemusega professionaal, kes plaanib oma rahvusvahelist kogemust rakendada ka HIIEKO uuele tasemele viimiseks. „Tehnosüsteemide ja automaatika täisteenuslahendusi osutava ettevõttena on AS HIIEKO Eesti kogenuim ning leian, et ettevõtet on seni juhitud tulemuslikult ja hoitud stabiilsel kursil,“ kommenteeris Hendrik Pass. „Jätkan senise professionaalse ja usaldusväärse tiimiga Hiieko positsiooni tugevdamist Hiiekole omase uuendusmeelsusega rakendades ka välisturgudel omandatud kogemusi,“ lisas Pass.

Hendrik Pass oli aastatel 2001 – 2014 juhtiva rõivaste jaekaubanduse ettevõtte LPP Retail Estonia OÜ juhatuse liige, mis toob maale Reserved, Mohito, House ja Cropp kaubamärgid ning aastatel 2007 – 2011 LPP Capital Grupi Bukaresti tegevjuht. Aastatel 2014 – 2018 juhtis Hendrik Pass A&G Kaubanduse AS-i. Pass on omandanud ärijuhtimise magistrikraadi Estonian Business School’is ning omab kvaliteedisertifikaadi ISO 9001 taset.

Ettevõtte senine juht Rain Kalamees jätkab juhatuse liikmena.

AS HIIEKO on 1994. aastal loodud erakapitalil põhinev ehituslikke tehnosüsteeme ja automaatikat projekteeriv, paigaldav ja hooldav firma. Usaldusväärne ja tippkvaliteeti osutav partner tsiviil- ja tööstusehituses. AS HIIEKO on esimese ehitusettevõttena Eestis 1997. aastal sertifitseeritud ISO 9002 kvaliteedijuhtimisstandardi alusel ning aastal 2001. sertifitseeriti kvaliteedisüsteem ISO 9001 standardi alusel. Ettevõttes töötab 34 inimest.