Hiieko nõukogu liikmeteks said Kalamees, Parve ja Zeciu

Ehitiste tehnosüsteemide ja automaatika projekteerimise, paigalduse ja hooldusega tegeleva ettevõtte AS Hiieko nõukogu liikmeteks said ettevõtte suuraktsionär Rain Kalamees, finantsspetsialist Tiido Parve ja Hiieko Rumeenia tütarfirma juht ning Eesti e-resident Alexander Zeciu.

Hiieko juhatuse ainsa liikmena jätkab Hendrik Pass, kelle sõnul valiti nõukokku inimesed kellel tahe toetada uusi arenguid ja ettevõtte kasvu.
Pass märkis, et Hiiekol on plaan suurendada kohalolu eksportturgudel ning laiendada ka tegevusala. „Näiteks meie tütarettevõte Rumeenias on lisaks põhitegevusele sisenenud roheenergia turule, kus ettevõte ehitab välja päikeseenergiaparke,” lisas ta.
Rain Kalamees on AS Hiieko suurim aktsionär läbi Realty OÜ, ettevõtte aktsiaraamatupidamine on Nasdaq CSD SE nimekirjas. Alexander Zeciu juhib AS Hiieko Rumeenias asuvat tütarettevõtet Haldus Inc. SRL. Tiido Parvel on pikaajaline finantssektori kogemus.
AS Hiieko põhitegevusala Eestis on ehitiste tehnosüsteemide ja eritööde projekteerimine, ehitamine ja hooldamine. Kontserni eelmise aasta 2020 konsolideerimata käive oli 8,1 miljonit eurot. Ettevõttes töötab 41 inimest.