HIIEKO tähistab 30. juubelit brändivärskendusega

Eesti kapitalil baseeruv AS Hiieko tähistab tänavu oma 30. tegutsemisaastat. Tänaseks on lisandunud ehituslikele eritöödele mitmed uued tegevussuunad. Kuna lisaks ventilatsiooni-, jahutus- ja küttesüsteemidele ehitatakse välja tarku hoone kliimasüsteeme ning on astutud päikeseparkide rajamise ärisse, sai Hiieko kaubamärk uue näo.

”Hiieko on ehitusturul tuntud kui usaldusväärne eritööde teostaja – alustasime ventilatsioonist, täna suudab meie meeskond pakkuda tipptasemel automaatikalahendusi ja püüda päikesest energiat.”, räägib AS Hiieko juhatuse liige Hendrik Pass. ”Oleme kasvanud terviklikke tehnosüsteeme projekteerivaks, ehitavaks ja hooldavaks firmaks. Seetõttu uuendasime ka oma kaubamärki ning meist sai Hiieko Tech Systems.”, põhjendab ta. Hiieko brändi värske visuaalse identiteedi töötas välja reklaami- ja disainiagentuur Taifuun.

Hiieko sündis 1994. aastal, mil Urmas Hiie ja Küllike Lilienberg asutasid ettevõtte Hiie & Co. Esialgsest kesktolmuimejate müüjast kasvas firma üheks suurimaks ventilatsioonipaigaldajaks Eestis.

Lisandus tegevusalasid ja inimesi. 2008. aastal alustas tööd ettevõtte Tartu osakond. 2020. aastal asutati tütarettevõte Hiieko Romania SRL, mis loob tööstuslikke päikeseparke ja salvestusvõimsusi.

30 aasta jooksul on AS Hiieko välja ehitanud mitmete maamärgiks saanud ehitiste erisüsteemid, mida on sageli ka ise läbi aastate hooldanud. Ettevõte teenindab jooksvalt üle 200 hoolduskliendi.

”Oleme igal aastal võtnud vastu uusi, vahel ka pööraseid väljakutseid, ja tänu sellele nii inimeste kui ka organisatsioonina arenenud. Tahan selle eest siiralt tänada meie töötajaid ja kliente, kellega on olnud väga tegus ja usalduslik koostöö.”, sõnab AS Hiieko nõukogu esimees Rain Kalamees. ”Tahame ka järgmised 30 aastat olla vastutustundlik, uuendusmeelne ja tulemuslik täisteenuslahenduste partner.”